Forward (4.0.2) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Personal message
hr: Osobna poruka

en: Reset
hr: Poništi

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Required
hr: Nužno

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Page
hr: Stranica

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Filter
hr: Pročisti

en: Fields
hr: Polja

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Desc
hr: Silazno

en: Optional
hr: Prouvoljno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Style
hr: Stil

en: Apply
hr: Primjeni

en: Path to custom logo
hr: Putanja do proizvoljnog loga.

en: About
hr: Opis

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Path to custom icon
hr: Putanja do proizvoljne ikone

en: Asc
hr: Uzlazno
