Forward (4.0.2) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
