Forward (4.0.2) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Personal message
nn: Personleg melding

en: Reset
nn: Sett til standard

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Required
nn: Påkrevd

en: Path
nn: Sti

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Page
nn: Nettside

en: Your name
nn: Namnet ditt

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Plain text
nn: Rein tekst

en: Optional
nn: Valfri

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Hidden
nn: Skjult

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
