Forward (4.0.3) - en to ms translation catalogue (19 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Required
ms: Diperlukan

en: Path
ms: Laluan

en: Display
ms: Paparan

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: User
ms: Pengguna

en: Page title
ms: Tajuk halaman

en: Your name
ms: Nama anda

en: Hostname
ms: Nama hos

en: Filter
ms: Tapis

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Plain text
ms: Teks biasa

en: Optional
ms: Berupa pilihan

en: Hidden
ms: Terselindung

en: Allowed HTML tags
ms: Tag HTML yang dibenarkan

en: Path to custom logo
ms: Laluan ke logo ubahsuaian

en: About
ms: Perihal

en: Path to custom icon
ms: Laluan kepada ikon langganan
