Forward (4.0.3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: page
sq: faqe

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Required
sq: Kërkohet

en: Path
sq: Pozicioni

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Your name
sq: Emri juaj

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Filter
sq: Filtri

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML

en: Path to custom logo
sq: Pozicioni i logo-s së personalizuar

en: About
sq: Informacione

en: Path to custom icon
sq: Vendodhja e ikonës së personalizuar
