Forward (4.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Your name
sr: Име

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Your email address
sr: Е-мејл адреса
