Forward (4.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Personal message
te: వ్యక్తిగత సందేశం

en: page
te: పేజీ

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Display
te: చూపు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: User
te: వాడుకరి

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Page
te: పేజీ

en: Your name
te: మీ పేరు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Allowed HTML tags
te: ఈ HTML ట్యాగులు అనుమతిస్తాం

en: Instructions
te: సూచనలు

en: Style
te: శైలి

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
