Forward (8.x-2.0-rc2) - en to kn translation catalogue (22 entries)

en: Forms
kn: ಫಾರ್ಮ್ ಗಳು

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Personal message
kn: ವೈಯುಕ್ತಿಕ ಸಂದೇಶ

en: page
kn: ಪುಟ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Forward
kn: ಫಾರ್ವಾರ್ಡ್

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Your name
kn: ನಿಮ್ಮ ಹೆಸರು

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: User Interface
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ

en: Access Control
kn: ನಿಲುಕಣಾ ನಿಯಂತ್ರಣ

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Text only
kn: ಪಠ್ಯ ಮಾತ್ರ

en: Forward this page to a friend
kn: ಈ ಪುಟವನ್ನು ಸ್ನೇಹಿತರಿಗೆ ಕಳಿಸಿ

en: Interface
kn: <b>ಸಂಪರ್ಕಸಾಧನ</b>
