Forward (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (46 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Title
fi: Otsikko

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Personal message
fi: Henkilökohtainen viesti

en: page
fi: sivu

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Path
fi: Polku

en: Teaser
fi: Lyhennelmä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page title
fi: Sivun otsikko

en: Page
fi: Sivu

en: Your name
fi: Nimesi

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Filter
fi: Suodatus

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Allowed HTML tags
fi: Sallitut HTML-tagit

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Style
fi: Tyyli

en: Link style
fi: Linkin tyyli

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: From address
fi: Lähettäjän sähköpostiosoite

en: Path to custom logo
fi: Oman logon polku

en: Text only
fi: Vain teksti

en: Icon only
fi: Vain kuvake

en: Select the visual style of the link.
fi: Valitse linkin visuaalinen tyyli.

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Path to custom icon
fi: Oman pikakuvakkeen polku

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Interface
fi: Käyttöliittymä

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Filter format
fi: Suodatinmuoto

en: Confirmation message
fi: Vahvistusviesti

en: Master
fi: Isäntä

en: Entity title
fi: Entiteetin otsikko

en: Entity types
fi: Entiteettityypit

en: View modes
fi: Näyttötavat
