Forward (8.x-2.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Path
os: Фæндаг
