Forward (8.x-2.2-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Path
ast: Camín

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Page
ast: Páxina

en: Your name
ast: El to nome

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Filter
ast: Filtru

en: Allowed HTML tags
ast: Permítense etiquetes HTML
