Forward (8.x-2.2-rc1) - en to lv translation catalogue (43 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Title
lv: Nosaukums

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Personal message
lv: Personīga ziņa

en: page
lv: lapa

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Icon and text
lv: Ikona un teksts

en: Path
lv: Ceļš

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: User
lv: Lietotājs

en: Forward
lv: Pārsūtīt

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Page
lv: Lapa

en: Your name
lv: Jūsu vārds

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Allowed HTML tags
lv: Atļautie HTML tagi

en: Style
lv: Stils

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: From address
lv: Sūtītāja adrese

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Text only
lv: Tikai teksts

en: About
lv: Par

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Send Message
lv: Sūtīt ziņojumu

en: Path to custom icon
lv: Ceļš uz pielāgotu ikonu

en: Your email address
lv: Jūsu e-pasta adrese

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Forward this page to a friend
lv: Pārsūtīt šo lapu draugam

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Filter format
lv: Filtra formāts

en: View modes
lv: Skatu režīmi
