Forward (8.x-2.2-rc2) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Path
bg: Път

en: Teaser
bg: Резюме

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Page
bg: Страница

en: Your name
bg: Твоето име

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Filter
bg: Филтър

en: Allowed HTML tags
bg: Разрешени HTML тагове

en: Apply
bg: Търси

en: From address
bg: Изходящ адрес

en: Path to custom logo
bg: Път към потрбителско лого

en: Path to custom icon
bg: Път към избрана от потребителя икона
