Forward (8.x-2.2-rc2) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Forms
bn: ফর্মসমূহ

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Teaser
bn: সার-সংক্ষেপ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Your name
bn: আপনার নাম

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: About
bn: সম্পর্কে
