Forward (8.x-2.2-rc2) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Your name
pa: ਤੁਹਾਡਾ ਨਾਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Allowed HTML tags
pa: ਮਨਜ਼ੂਰ HTML ਟੈਗ
