Forward (8.x-2.2-rc2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Teaser
se: Ingreassa

en: User
se: Geavaheaddji

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: About
se: Birra
