Forward (8.x-2.2) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Forms
af: Vorms

en: Title
af: Titel

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Personal message
af: Persoonlike boodskap

en: page
af: bladsy

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Path
af: Pad

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Page
af: Bladsy

en: Your name
af: Jou naam

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Filter
af: Filtreer

en: Allowed HTML tags
af: Toegelate HTML etikette

en: Apply
af: Pas toe

en: Path to custom logo
af: Pad na alternatiewe logo

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
