Forward (8.x-2.2) - en to eu translation catalogue (38 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Title
eu: Izenburua

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Personal message
eu: Mezu pertsonala

en: page
eu: orria

en: Reset
eu: Garbitu

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Path
eu: Bide-izena

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Page
eu: Orria

en: Your name
eu: Zure izena

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Allowed HTML tags
eu: HTML markak baimenduta

en: Style
eu: Estiloa

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: From address
eu: Bidaltzailearen helbidea

en: Path to custom logo
eu: Norberaren logotipoaren bide-izena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Send Message
eu: Bidali mezua

en: Path to custom icon
eu: Ikono pertsonalizatura bidea

en: Your email address
eu: Zure posta elektronikoa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Interface
eu: Interfazea

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
