Forward (8.x-2.2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Personal message
fil: Personal na mensahe

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Path
fil: Landas

en: Page
fil: Pahina

en: Your name
fil: Ang iyong pangalan

en: Filter
fil: Salain
