Forward (8.x-2.3-rc1) - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: page
mn: хуудас

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Page
mn: Хуудас

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд
