Forward (8.x-2.3-rc1) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Path
ps: يونلور

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Your name
ps: ستاسو نوم

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Style
ps: ډول

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
