Forward (8.x-2.3) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Forms
ug: جەدۋەللەر

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: - None -
ug: يوق

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Your name
ug: ئىسمىڭىز

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: About
ug: ھەققىدە

en: - All -
ug: ھەممىسى
