Forward (8.x-2.4-rc1) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: Forms
br: Furmskridoù

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: About
br: Diwar-benn

en: Your email address
br: Ho chomlec'h postel

en: The email address %mail is not valid.
br: Anwiriek eo ar chomlec'h postel %mail.
