Forward (8.x-2.4-rc1) - en to el translation catalogue (40 entries)

en: Forms
el: Φόρμες

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Weight
el: Βάρος

en: Path
el: Διαδρομή

en: Teaser
el: Περικομμένη μορφή

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: User
el: Χρήστης

en: Forward
el: Επόμενο

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Page
el: Σελίδα

en: Your name
el: Το όνομά σας

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Filter
el: Φίλτρο

en: User Interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Instructions
el: Οδηγίες

en: Style
el: Στυλ

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: From address
el: Διεύθυνση του αποστολέα

en: Path to custom logo
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο λογότυπο

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Path to custom icon
el: Διαδρομή αρχείου για το προσαρμοσμένο εικονίδιο

en: Your email address
el: Η διεύθυνση email σας

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Interface
el: Διεπαφή

en: The email address %mail is not valid.
el: Η διεύθυνση email %mail δεν είναι έγκυρη.

en: Asc
el: Αύξ
