Forward (8.x-2.4-rc1) - en to is translation catalogue (27 entries)

en: Forms
is: Form

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: page
is: síða

en: Reset
is: Endursetja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Path
is: Slóð

en: Teaser
is: Úrdráttur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Page title
is: Titill síðu

en: Page
is: Síða

en: Your name
is: Nafn þitt

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Filter
is: Sía

en: User Interface
is: Notandaviðmót

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Allowed HTML tags
is: Leyfileg HTML tög

en: Style
is: Stíll

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
