Forward (8.x-2.4-rc1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: User
jv: Panganggo

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Page
jv: Kācā

en: Your name
jv: Jenengmu

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Filter
jv: Saring

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Path to custom logo
jv: Path marang logo kostum

en: About
jv: Ngenani

en: Path to custom icon
jv: Path kanggo kostum icon

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Interface
jv: Polatan

en: Asc
jv: Urut Maju
