Forward (8.x-2.4-rc1) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Type
ku: جۆر

en: Personal message
ku: نامەی تایبەت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Page
ku: پەڕە

en: Your name
ku: ناوت

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: Path to custom logo
ku: ڕێرەو بۆ لۆگۆی راسپێردراو

en: About
ku: دەربارە

en: Path to custom icon
ku: ڕێڕه‌و بۆ وێنۆچکه‌ی سه‌ره‌کی

en: Interface
ku: ڕووکار
