Forward (8.x-2.4-rc1) - en to lt translation catalogue (34 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Personal message
lt: Asmeninė žinutė

en: page
lt: puslapis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Path
lt: Kelias

en: Teaser
lt: Įžanga

en: User
lt: Narys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Send to
lt: Siųsti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Style
lt: Stilius

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: About
lt: Apie

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: The email address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra negaliojantis.
