Forward (8.x-2.4-rc1) - en to mr translation catalogue (20 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Personal message
mr: खाजगी संदेश

en: page
mr: पान

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Weight
mr: मुल्य

en: Path
mr: रस्ता

en: User
mr: सदस्य

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Page
mr: पान

en: Your name
mr: तुमचं नाव

en: Hostname
mr: होस्टनेम

en: Filter
mr: गाळणी

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Allowed HTML tags
mr: HTML च्या उपयोगाची अनुमती

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार
