Forward (8.x-2.4-rc1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Personal message
sk: Súkromná správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Path
sk: Cesta

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Forward
sk: Preposlať

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Hostname
sk: Adresa počítača

en: User Interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Send to
sk: Adresa príjemcu

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Allowed HTML tags
sk: Povolené HTML značky

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: Style
sk: Štýl

en: Link style
sk: Štýl odkazov

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: From address
sk: Adresa odosielateľa

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: Offset
sk: Ofset

en: Text only
sk: Iba text

en: About
sk: Informácie o

en: Icon only
sk: Iba ikony

en: Select the visual style of the link.
sk: Vyberte vzhľad odkazov.

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Send Message
sk: Odoslať správu

en: Path to custom icon
sk: Cesta k voliteľnej ikone

en: Your email address
sk: Vaša emailová adresa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Interface
sk: Rozhranie

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Confirmation message
sk: Správa o potvrdení

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít

en: View modes
sk: Režimy zobrazenia
