Forward (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: page
ka: გვერდი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Path
ka: გზა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Page
ka: გვერდი

en: Your name
ka: თქვენი სახელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Style
ka: სტილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Interface
ka: ინტერფეისი
