Forward (8.x-2.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Forms
or: ଫର୍ମସ୍

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Filter
or: ଛାଣକ
