Fotorama Gallery (3.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Field formatter
fi: Kentän muokkaaja

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Link image to
fi: Linkitä kuva
