Fotorama Gallery (3.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Navigation
gl: Navegación

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Field formatter
gl: Formatador do campo

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a
