Fotorama Gallery (3.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su
