Fotorama Gallery (3.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Others
sk: Iné

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Link image to
sk: Pripojiť obrázok ku
