Fotorama Gallery (3.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Transition
uk: Перехід

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Others
uk: Інші

en: Ratio
uk: Співвідношення

en: Field formatter
uk: Форматер поля

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image field display format settings
uk: Налаштування формату відображення поля зображення
