Fotorama Gallery (3.0.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Transition
da: Overgang

en: Others
da: Andre

en: Field formatter
da: Felt-formattering

en: Image style
da: Billedformat

en: Link image to
da: Link billede til

en: Image field display format settings
da: Indstillinger for visning af billedfelt
