Fotorama Gallery (3.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Transition
fa: انتقال

en: Autoplay
fa: پخش خودکار

en: Field formatter
fa: قالب دهنده فیلد

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Link image to
fa: تصویرا را پیوند بده
