Fotorama Gallery (3.0.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
tr: Boyutlar

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Transition
tr: Geçiş

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: Field formatter
tr: Alan biçimleyici

en: Image style
tr: Resim stili

en: Link image to
tr: Resmin bağlanacağı yer

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları
