Fotorama Gallery (3.0.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Transition
ja: 遷移

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Others
ja: その他

en: Field formatter
ja: フィールドフォーマッター

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Link image to
ja: 画像へのリンク

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
