Fotorama Gallery (3.0.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Transition
nl: Overgang

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: Others
nl: Anderen

en: Field formatter
nl: Veld-formatter

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image field display format settings
nl: Weergaveinstellingen voor afbeeldingenveld
