Fotorama Gallery (8.x-2.0-rc2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Navigation
ca: Navegació

en: Transition
ca: Transició

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: Others
ca: Altres

en: Ratio
ca: Ràtio

en: Field formatter
ca: Formatador de camp
