Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Transition
hi: संक्रमण

en: Field formatter
hi: क्षेत्र प्रारूप

en: Image style
hi: छवि शैली

en: Link image to
hi: छवि को संबद्ध(लिंक) करे
