Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
id: Dimensi

en: Navigation
id: Navigasi

en: Transition
id: Transisi

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: Field formatter
id: Pemformat Field

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link image to
id: Tautkan gambar ke

en: Image field display format settings
id: Pengaturan format tampilan bidang gambar
