Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: Others
fr: Autres

en: Field formatter
fr: Mise en forme de champ

en: Image style
fr: Style d'image

en: Link image to
fr: Lier l'image à

en: Image field display format settings
fr: Paramètres de mise en forme d'affichage de champ image
