Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Dimensions
it: Dimensioni

en: Navigation
it: Navigazione

en: Transition
it: Transizione

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: Field formatter
it: Formattatore del campo

en: Image style
it: Stile immagine

en: Link image to
it: Collega immagine a

en: Image field display format settings
it: Impostazioni del formato di visualizzazione campo Immagine
