Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Dimensions
ru: Размеры

en: Navigation
ru: Навигация

en: Transition
ru: Переход

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Others
ru: Другие

en: Ratio
ru: Соотношение

en: Field formatter
ru: Форматер поля

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link image to
ru: Изображение как ссылка на

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения
