Fotorama Gallery (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Dimensions
vi: Kích thước

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: Others
vi: Khác

en: Ratio
vi: Tỷ lệ

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Link image to
vi: Liên kết ảnh tới
