foundation6 (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
